Skip links

Ansatte

Navn på tilsette

2020 – 2021

Stilling E-post adresse
Antun, Jorunn Allmennfaglærar og kontaktl. Vg1 jantun@kongshaug.no
Ertesvåg, Andrè Kokk andreertesvaag@gmail.com
Grøvan, Ingrid Musikkfag, song igrovan@kongshaug.no
Halland, Irene-Marit Internatleiar irehal@kongshaug.no
Haugland, Eilif Kåre Vaktmester. ehaugland@kongshaug.no
Hernes, Tonje Musikkfag thernes@kongshaug.no
Hodne, Anne Berit Musikkfag og kontaktlærar Vg3 ahodne@kongshaug.no
Hummelsund, Nomi Nedrum Musikkfag nedrumhummelsund@gmail.com
Hundvin, Olav Inspektør og matematikklærar ohundvin@kongshaug.no
Høgseth, Stein Erik Timelærar, bass
Høivik, Audhild Miljøarbeidar
Iversen, Henning Rektor hiversen@kongshaug.no
Jakobsen, Frode Timelærar, blås olebut@live.no
Juliussen, Reidun Oline Norsklærar rjuliussen@kongshaug.no
Kalvenes, Sigrun Risa Norsklærar skalvenes@kongshaug.no
Kalvenes, Sigurd Risa Allmennfaglærar og kontaklærar Vg1 sigurdkalvenes@kongshaug.no
Kleppe, Terje Lærar i musikkfag og skulekor tkleppe@kongshaug.no
Kolve, Ivar Timelærar, slagverk ikolve@kongshaug.no
Kvalevaag-Holm, Julie Miljøarbeidar
Liljeroos-Sandal, Jeanette Allmennfaglærar og spesialpedagog jliljerooss@kongshaug.no
Lund, Duvald Noreng Lærar i musikkfag dlund@kongshaug.no
Midttun, Karina Kjøkkenleder kmidttun@kongshaug.no
Moi, Sveinung Allmennfaglærar og kontaktl. Vg3 smoi@kongshaug.no
Norheim, Morten Timelærar  saksofon@gmail.com
Nøkland, Olav Vaktmesterass olav.noekland@online.no
Oltedal, Andreas Inge Lærar i musikkfag og kontaktl. Vg2 aoltedal@kongshaug.no
Reigstad, Frode Lærar i musikkfag freigstad@kongshaug.no
Rivera, Julieta Allmennfag. jrivera@kongshaug.no
Schwarz, Marius Haugland Lærar i allmennfag mschwarz@kongshaug.no
Stalheim, Jostein Timelærar, trekkspel jostein.stalheim@hib.no
Stige, Olav Inge Hjelen Lærar i musikkfag ostige@kongshaug.no
Sæbø, Marianne Juvik Lærar i musikk, dans, drama msebo@kongshaug.no
Torget, Oddvar Martin Økonomisekretær. otorget@kongshaug.no
Tunestveit, Gunhild Rotvik Sosiallærar gtunestveit@kongshaug.no
Turøy, Anker Gunnar Ungdomsleder og kokk aturoy@kongshaug.no
Vedvik, Marius Lærar i bevegelse og fiolin mr_vedvik@hotmail.com
Vedvik, Øyvind Rådgjevar og lærar i musikkfag ovedvik@kongshaug.no
Vindenes, Benjamin Kokk benvin@hotmail.no
Aabrekk, Anders Dataansvarleg, aabrekk@kongshaug.no
Aas, Marit Birkedal Lærar i piano og akkompagnatør maritbaa@gmail.com