Skip links

Ansatte

Navn på tilsette

2020 – 2021

Tlf.arb Stilling E-post adresse
Antun, Jorunn 56303793 Allmennfaglærar og kontaktl. Vg1 jantun@kongshaug.no
Ertesvåg, Andrè 56303786 Kokk andreertesvaag@gmail.com
Grøvan, Ingrid 56303791 Musikkfag, song igrovan@kongshaug.no
Halland, Irene-Marit 56303783 Internatleiar irehal@kongshaug.no
Haugland, Eilif Kåre 56303790 Vaktmester. ehaugland@kongshaug.no
Hernes, Tonje Musikkfag thernes@kongshaug.no
Hodne, Anne Berit 56303793 Musikkfag og kontaktlærar Vg3 ahodne@kongshaug.no
Hummelsund, Nomi Nedrum 56303791 Musikkfag nedrumhummelsund@gmail.com
Hundvin, Olav 56303787 Inspektør og matematikklærar ohundvin@kongshaug.no
Høgseth, Stein Erik Timelærar, bass
Høivik, Audhild Miljøarbeidar
Iversen, Henning 56303782 Rektor hiversen@kongshaug.no
Jakobsen, Frode Timelærar, blås olebut@live.no
Juliussen, Reidun Oline 56303794 Norsklærar rjuliussen@kongshaug.no
Kalvenes, Sigrun Risa 56303794 Norsklærar skalvenes@kongshaug.no
Kalvenes, Sigurd Risa 56303791 Allmennfaglærar og kontaklærar Vg1 sigurdkalvenes@kongshaug.no
Kleppe, Terje 56303795 Lærar i musikkfag og skulekor tkleppe@kongshaug.no
Kolve, Ivar Timelærar, slagverk ikolve@kongshaug.no
Kvalevaag-Holm, Julie Miljøarbeidar
Liljeroos-Sandal, Jeanette Allmennfaglærar og spesialpedagog jliljerooss@kongshaug.no
Lund, Duvald Noreng Lærar i musikkfag dlund@kongshaug.no
Midttun, Karina 56303786 Kjøkkenleder kmidttun@kongshaug.no

karinamidttun@hotmail.com

Moi, Sveinung 56303794 Allmennfaglærar og kontaktl. Vg3 smoi@kongshaug.no
Norheim, Morten Timelærar  saksofon@gmail.com
Nøkland, Olav Vaktmesterass olav.noekland@online.no
Oltedal, Andreas Inge Lærar i musikkfag og kontaktl. Vg2 aoltedal@kongshaug.no
Reigstad, Frode 56303795 Lærar i musikkfag freigstad@kongshaug.no
Rivera, Julieta 56303793 Allmennfag. jrivera@kongshaug.no
Schwarz, Marius Haugland Lærar i allmennfag mschwarz@kongshaug.no
Stalheim, Jostein Timelærar, trekkspel jostein.stalheim@hib.no
Stige, Olav Inge Hjelen Lærar i musikkfag ostige@kongshaug.no
Sæbø, Marianne Juvik Lærar i musikk, dans, drama mail@marianne.no
Torget, Oddvar Martin 56303780 Økonomisekretær. otorget@kongshaug.no
Tunestveit, Gunhild Rotvik 56303791 Sosiallærar gtunestveit@kongshaug.no
Turøy, Anker Gunnar 56303792 Ungdomsleder og kokk aturoy@kongshaug.no
Vedvik, Marius Lærar i bevegelse og fiolin mr_vedvik@hotmail.com
Vedvik, Øyvind Rådgjevar og lærar i musikkfag ovedvik@kongshaug.no
Vindenes, Benjamin 56303786 Kokk benvin@hotmail.no
Aabrekk, Anders 56303792 Dataansvarleg, ikt@kongshaug.no / aabrekk@kongshaug.no
Aas, Marit Birkedal Lærar i piano og akkompagnatør maritbaa@gmail.com